Slider Zaoszczędzimy Twoje pieniądze w każdy możliwy sposób. Szybki kontakt

W CZYM JESTEŚMY NAJLEPSI?

line

Wskazujemy drogi rozwoju poprzez szeroko pojętą organizację pracy czyli czynnik którym od lat posługują się firmy m. in. w zachodniej Europie aby zwiększać swoją konkurencyjność a którego wciąż brakuje w polskim przemyśle.

audit

Audyt procesu

Przeanalizujemy dogłębnie działania jakie prowadzone są w Firmie i wykażemy kierunki do poprawy, tak by Twoja praca przynosiła “kasę” a nie ją pochłaniała.

coaching

Szkolenia

Nasze szkolenia to inwestycja w kadry zwiększając efektywność jej czasu pracy oraz poprawiając kluczowe wskazniki KPI firmy jak produktywność, jakość, dostępność.

account

Budowa stanowisk pracy

Organizujemy pracę, tworzymy specyfikację i dokumentację dostosowane do wymagań Twojego procesu oraz szkolimy.

checklist

Projekty

Rozwiązujemy Twoje problemy, wynajdujemy marnotrawstwa, podnosimy efektywność, wydajność i produktywność, tworzymy procedury.

support

Potrzebujesz wsparcia w innym zakresie?

Skontaktuj się z nami i zobacz jak możemy pomóc Tobie i Twojej firmie!

23
Lat
doświadczenia
49
max. redukcja
kosztów [%]
62
max. redukcja
czasu pracy [%]
100
projektów
i szkoleń

KIM JESTEŚMY?

line

Jesteśmy grupą doświadczonych ekspertów z zakresu usprawniania i optymalizacji procesów w przedsiębiorstwach.

Chcesz wprowadzić swój biznes na zupełnie inny poziom? Potrzebujesz wsparcia profesjonalistów.

Optymalizujemy procesy biznesowe, szkolimy, prowadzimy warsztaty, usprawniamy procesy produkcyjne, analizujemy koszty, zarządzamy czasem pracy. Działamy wielopłaszczyznowo. Przekonaj się sam.

Zaufanie Klientów i skuteczność

Badamy satysfakcję naszych Klientów i nieustannie staramy się dostosowywać do ich wymagań.

87%
Naszych Klientów wraca po inne produkty z naszej oferty
100%
Klientów potwierdza znaczny wzrost wydajności zoptymalizowanej firmy.

DLACZEGO POWINIENEŚ NAS WYBRAĆ?

line

Dobór partnera w optymalizacji i audycie Twojej firmy jest niezwykle ważny. Zaufaj doświadczonej grupie ekspertów z Inżynierii Procesów.

DOŚWIADCZENIE

Przeprowadziliśmy dziesiątki projektów, szkoleń i warsztatów. Możemy pochwalić się wieloma referencjami zadowolonych Klientów.

TERMINOWOŚĆ

Działamy według określonego harmonogramu. Wszystkie etapy naszych działań otrzymasz w deklarowanym terminie. To właśnie na terminowości i skrupulatności powinien opierać się każdy proces optymalizacji.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Charakteryzuje nas szerokie spojrzenie na kondycję i strukturę Twojej firmy. Analizujemy wszystkie aspekty i działamy kompleksowo, aby uzyskać idealny efekt i wznieść ją na wyżyny biznesu w Twojej branży!

DARMOWA KONSULTACJA

line

Czujesz, że co idzie nie tak, lub najzwyczajniej chcesz wycisnąć z biznesu i własnych możliwości jeszcze więcej? Wskażemy Ci drogę, zostaw nam swoje dane.

STREFA WIEDZY

line

Dowiedz się więcej lub zainspiruj wpisami z naszego eksperckiego bloga. Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz zastosować tę wiedzę w praktyce.