• google plus
  • linkedin
  • instagram

Eksperci zarządzania procesami.

Liczy się skuteczność!

 

Jak często czytasz, że firma obiecuje indywidualne podejście? Często - prawda? A jak często jest to prawdą?

No właśnie. Dlatego nie chcemy tego pisać - sprawdź nas i sam oceń.

Dla nas to oczywiste ze skoro każda firma jest inna to i problemy są różne i wymagają różnego / indywidualnego podejścia do sprawy.

Ponieważ lubimy wyzwania to pracujemy z każdą branżą i z każdą wielkością firm w Polsce i za granicą i od tych mniejszych uczymy się nie mniej co od dużych. Wcale też nie mniej potrafimy im pomóc.

Dzięki temu nasze doświadczenie w optymalizacji procesów / ułatwieniu pracy sięga od usług fryzjerskich bądź piekarni, przez produkcję mebli czy formatek sprężynowych do wielkich koncernów paliwowych i branży automotive aż po branżę lotniczą.

Czy pracując w tak różnym środowisku można nie podchodzić indywidualnie?  Czy można opierać się na jednej najbardziej popularnej metodzie Lean- nie! Na problem trzeba spojrzeć szerzej, a jednocześnie zagłębić się bardziej szczegółowo wykorzystując cale spektrum światowych metod i własne doświadczenie.

Jeśli chcesz zmierzyć się z problemem w Twojej firmie - zadzwoń,  wspólnie stawimy mu czoła. Nie na sensu odkładać na jutro, problemy mają to do siebie że nie znikają, tylko się mnożą.

 

 

Nasze działania związane z organizacją pracy i optymalizacją procesów generują rocznie setki tysięcy euro oszczędności w firmach. Efektem takiego podejścia są kilkunasto – kilkudziesięcioprocentowe wzrosty wydajności procesów.

Istotnym elementem naszej pracy jest poszanowanie Państwa tajemnic i nadrzędna dbałość o interes Klienta.

Uczymy i szkolimy kadrę uwalniając potencjał i kreatywność drzemiącą w jej głowach. Dajemy odpowiedź jak "robić" by znaleźć sie wśród najlepszych.

 

Copyright 2020 -  Inżynieria Procesów Gospodarczych. All rights reserved.

574 775 665