• google plus
  • linkedin
  • instagram

Eksperci zarządzania procesami.

Liczy się skuteczność!

 

Jesteśmy firmą, stworzoną przez ekspertów i praktyków z dziedziny zarządzania produkcją i finansów. Kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze Inżynierii Przemysłowej zdobyliśmy podczas pracy m.in. w przemyśle automotive, branży lotniczej, przemyśle meblarskim, elektronicznym oraz spożywczym, w dużych i małych firmach w Polsce jak i za granicą.

 

 

Specjalizujemy się w badaniu i organizacji pracy mającej kluczowy wpływ na jakość procesów a co za tym idzie - ich koszty, wydajność, bezpieczeństwo, ergonomię, konkurencyjność. Pozyskane przez nas przy współpracy ze światowymi potentatami dobre praktyki oraz narzędzia lean, mtm i refa pozwoliły zająć tym firmom czołowe miejsca w rankingach ich branż. Włączając w to wykształcenie inżynierskie umożliwia nam to rozwiązywanie Państwa problemów oraz odnajdywanie alternatywnych dróg, udostępniając ukryte zasoby firmy.

 

Nasze działania związane z organizacją pracy i optymalizacją procesów generują rocznie setki tysięcy euro oszczędności w firmach. Działamy niestandardowo, nieszablonowo, każdorazowo podchodzimy do problemu indywidualnie, z zasady zorientowani jesteśmy na unikanie zbędnych kosztów. Wspieramy naszą wiedzą firmy będąc świadomi, że poprawiajac proces, prowadząc jego reengineering, możliwe jest uzyskanie zarówno wzrostu Firmy jak i poprawy warunków pracy dla pracowników. Stanowi to tym samym podstawę dla właściwego jej funkcjonowania i rozwoju. Efektem takiego podejścia są kilkunasto – kilkudziesięcioprocentowe wzrosty wydajności procesów.

 

Istotnym elementem naszej pracy jest poszanowanie Państwa tajemnic i nadrzędna dbałość o interes Klienta.

Uczymy i szkolimy kadrę uwalniając potencjał i kreatywność drzemiącą w jej głowach.

Dajemy odpowiedź jak "robić" by znaleźć sie wśród najlepszych.

 

Copyright 2020 -  Inżynieria Procesów Gospodarczych. All rights reserved.

71 307 0 167