Szkolenia

Home Szkolenia

Szkolenia dla firm

Szybka i prosta droga
do perfekcji Twojej Firmy.

 

 

Mikrobiznes, mała działalność czy duży koncern – wielkość i branża nie mają tu znaczenia! Nie wiesz jakiego szkolenia potrzebujesz? Skontaktuj się z nami, pomożemy.

 

Chcąc rozwijać siebie i Firmę w której pracujemy niezbędne jest by posiadać praktyczną, dobrze przekazaną wiedzę, którą zaraz po szkoleniu można zastosować a rozwiązania pozyskane dzięki niej wdrożyć w życie. To własnie wtedy mówimy, że dobrze zainwestowaliśmy pieniądze i czas a czego następstwem jest to, że odzyskujemy … pieniądze i czas. Realizujemy wówczas nasz cel z jakim przyszliśmy na szkolenie. I o to własnie chodzi, wszystko da się zrobić, trzeba tylko wiedzieć jak i dlatego też proponujemy Państwu nasze szkolenia.

 

Nasze szkolenia to inwestycja w kadry zwiększając efektywność jej czasu pracy oraz poprawiając kluczowe wskazniki KPI firmy jak produktywność, jakość, dostępność. Prowadzimy szkolenia z zakresu zarządzania jakością, zarządzania produkcją, zarządzania logistyką a także szkolenia dla utrzymania ruchu. Obejmujemy tym samym szerokie spektrum prac prowadzonych w przedsiębiorstwach. Nie oznacza to jednak, że szkolenia z zarządzania jakością czy też zarządzania logistyką nie dotyczą firm „nie – produkcyjnych”. Narzędzia jak FMEA, Kaizen, zagadnienia kontroli jakości czy problem solving są wszechstronnymi rozwiązaniami także dla mniejszych jak i mikro firm, gdzie świetnie się sprawdzają dając wymierne korzyści. Pamiętać należy także o szkoleniach z zarządzania czasem oraz lean manufacturing wyznaczających kierunek zmian i cele do których zmierzamy.